TL-W1R5MC1-R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TL-W1R5MC1-R
Valmistaja / merkki: Omron Automation & Safety
Tuotteen Kuvaus SENSR PROX NPN NO 12-24VDC 1.5MM
lomakkeissa: TL-W1R5MC1-R.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 815 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 815 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
TL-W1R5MC1-R: n tekniset tiedot
Osa numero TL-W1R5MC1-R Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus SENSR PROX NPN NO 12-24VDC 1.5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 815 pcs Tietolomake TL-W1R5MC1-R.pdf
Jännite - Supply 10 V ~ 30 V päättyminen Style Connector
suojaus Unshielded Sarja -
anturin tyyppi Inductive Sensing Etäisyys 0.059" (1.5mm)
Response Frequency 1kHz Pakkaus / Case Module
lähtö Tyyppi NPN-NO, 3-Wire Muut nimet TLW1R5MC1R
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Body Plastic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP67 Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Module