G8W-1A6T-R-DC12
OmronOmron
G8W-1A6T-R-DC12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: G8W-1A6T-R-DC12
Valmistaja / merkki: Omron
Tuotteen Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
lomakkeissa: G8W-1A6T-R-DC12.pdf
  • Viesti
G8W-1A6T-R-DC12: n tekniset tiedot
Osa numero G8W-1A6T-R-DC12 Valmistaja Omron
Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3749 pcs Tietolomake G8W-1A6T-R-DC12.pdf
Turn On Jännite (max) 8 VDC Sammuta Voltage (Min) 1 VDC
päättyminen Style Plug In kytkentäjännite 16VDC - Max
Sarja G8W Release Time 10ms
Pakkaus Bulk Muut nimet G8W-1A6T-R-DC12-ND
G8W1A6TRDC12
Z3291
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Toiminta-aika 20ms
Asennustyyppi Socketable Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Resistor
Ota Arvostelu (Current) 35A Yhteydenotto Material -
Yhteydenottolomake SPST-NO (1 Form A) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 91 Ohms