SS-10GL2D
OmronOmron
SS-10GL2D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SS-10GL2D
Valmistaja / merkki: Omron
Tuotteen Kuvaus SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
lomakkeissa: SS-10GL2D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SS-10GL2D: n tekniset tiedot
Osa numero SS-10GL2D Valmistaja Omron
Kuvaus SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25527 pcs Tietolomake SS-10GL2D.pdf
Voltage Rating - AC 250V päättyminen Style PC Pin
kytkin Toiminta On-Mom Sarja SS
Vapauta voima 6.118gf Pretravel -
Pakkaus Bulk yliliikkeen 0.040" (1.0mm)
Muut nimet SS-10GL2D-ND
SS10GL2D
SS10GL2DBYOMI
Z4654
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Käyttöasento 0.571" (14.5mm) käyttövoima 50gf
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 10,000,000 Cycles Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP40 ominaisuudet -
Sähköinen Life 50,000 Cycles Differential Travel 0.040" (1.0mm)
Nykyinen arvostelu 10A (AC) Piiri SPDT
Actuator Type Lever, Roller
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SS-10GLD-T
SS-10GLD-T
valmistajat: Omron
Kuvaus: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Varastossa: 31732 pcs
ladata: SS-10GLD-T.pdf
RFQ
SS-10T
SS-10T
valmistajat: Omron