OVSABBC2R8
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
OVSABBC2R8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OVSABBC2R8
Valmistaja / merkki: Optek Technology / TT Electronics
Tuotteen Kuvaus LED BLUE CLEAR 4PLCC SMD
lomakkeissa: OVSABBC2R8.pdf
  • Viesti
OVSABBC2R8: n tekniset tiedot
Osa numero OVSABBC2R8 Valmistaja Optek Technology / TT Electronics
Kuvaus LED BLUE CLEAR 4PLCC SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6060 pcs Tietolomake OVSABBC2R8.pdf
Aallonpituus - Peak - Aallonpituus - Dominant 470nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.9V Katselukulma 120°
Toimittaja Device Package 4-PLCC Koko / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-PLCC Muut nimet 365-1208-2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 5A (24 Hours)
Millicandela Rating 200mcd Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Round with Flat Top linssin väri Colorless
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 1.95mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.9V 4-PLCC
Nykyinen - Testi 30mA kokoonpano Standard