PSC15R-050-RPA
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSC15R-050-RPA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PSC15R-050-RPA
Valmistaja / merkki: PHIHONG USA
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
lomakkeissa: PSC15R-050-RPA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PSC15R-050-RPA: n tekniset tiedot
Osa numero PSC15R-050-RPA Valmistaja PHIHONG USA
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7016 pcs Tietolomake PSC15R-050-RPA.pdf
Paino 0.333 lb (151.05g) Voltage - lähtö 5V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 2.82" L x 1.77" W x 1.30" H (71.7mm x 45.0mm x 33.0mm)
Sarja PSC15R (15W) Region Käytössä North America
Virta (wattia) 15W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Muut nimet 993-1373
Q10241506
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 3A
Johdon pituus 59" (1.50m) Hyväksynnät CB, CE, cULus