AS04008CO-WR-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AS04008CO-WR-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AS04008CO-WR-R
Valmistaja / merkki: PUI Audio, Inc.
Tuotteen Kuvaus SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 83DB
lomakkeissa: AS04008CO-WR-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
AS04008CO-WR-R: n tekniset tiedot
Osa numero AS04008CO-WR-R Valmistaja PUI Audio, Inc.
Kuvaus SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 83DB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18882 pcs Tietolomake AS04008CO-WR-R.pdf
Tyyppi General Purpose päättyminen Solder Pads
teknologia Magnetic Koko / Dimension 1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm)
Muoto Oval, Rectangular Frame Sarja AS
Arvioinnit - Teho - Rated 2W
Virta - Max 3W Port Sijainti Top
Pakkaus Tray Muut nimet 668-1362
688-1362-ND
AS04008CO-WR-R-ND
AS04008COWRR
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Magnet Nd-Fe-B
Materiaali - Cone Cloth Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja Water Resistant impedanssi 8 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.228" (5.80mm) Taajuusalue 200Hz ~ 20kHz
Taajuus - Self Resonant 400Hz Tehokkuus - dBA 83.00
Tehokkuus - tyyppi Sound Pressure Level (SPL) Tehokkuus - testaus 1W/500mm
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Ohms General Purpose Speaker 2W 200Hz ~ 20kHz Top Oval, Rectangular Frame 83dB