CS10.241-S1
PULSPULS
CS10.241-S1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CS10.241-S1
Valmistaja / merkki: PULS
Tuotteen Kuvaus DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24 10A
lomakkeissa: CS10.241-S1.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 368 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 368 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
CS10.241-S1: n tekniset tiedot
Osa numero CS10.241-S1 Valmistaja PULS
Kuvaus DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24 10A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 368 pcs Tietolomake CS10.241-S1.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 100 ~ 120 VAC, 200 ~ 240 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.61" L x 2.36" W x 4.88" H (117.0mm x 60.0mm x 124.0mm)
Sarja DIMENSION C Virta (wattia) 240W
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi DIN Rail Vaadittu vähimmäiskuormitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Adjustable Output, Load Sharing
tehokkuus 91.6% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 100 ~ 120 VAC, 200 ~ 240 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 10A Hyväksynnät CB, cCSAus, CE, cULus, cURus