PIC240.241D
PULSPULS
PIC240.241D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PIC240.241D
Valmistaja / merkki: PULS
Tuotteen Kuvaus DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A
lomakkeissa: 1.PIC240.241D.pdf2.PIC240.241D.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 473 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 473 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PIC240.241D: n tekniset tiedot
Osa numero PIC240.241D Valmistaja PULS
Kuvaus DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 473 pcs Tietolomake 1.PIC240.241D.pdf2.PIC240.241D.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 500V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.88" L x 1.93" W x 4.88" H (124.0mm x 49.0mm x 124.0mm)
Sarja PIANO Virta (wattia) 240W
Muut nimet 1736-1050 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 95.2% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 10A Hyväksynnät CE, cULus, cURus