UBC10.241
PULSPULS
UBC10.241 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UBC10.241
Valmistaja / merkki: PULS
Tuotteen Kuvaus DIN RAIL UPS 24V 10A W/ 5AH BAT
lomakkeissa: 1.UBC10.241.pdf2.UBC10.241.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 223 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
UBC10.241: n tekniset tiedot
Osa numero UBC10.241 Valmistaja PULS
Kuvaus DIN RAIL UPS 24V 10A W/ 5AH BAT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 223 pcs Tietolomake 1.UBC10.241.pdf2.UBC10.241.pdf
Paino 6.3 lbs (2.9kg) Voltage - lähtö 24V
Tyyppi Standby (No Regulation) Koko / Dimension 4.685" L x 4.843" W (119.00mm x 123.00mm)
Sarja DIMENSION U Teho - Rated 360W
Muut nimet 1736-1020 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Media Lines Suojattu - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 4.882" (124.00mm) muoto Din Rail