10TCF150ML
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10TCF150ML
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
lomakkeissa: 10TCF150ML.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
10TCF150ML: n tekniset tiedot
Osa numero 10TCF150ML Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 150UF 10V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 93002 pcs Tietolomake 10TCF150ML.pdf
Jännite - Rated 10V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja POSCAP™ TC Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet 10TCF150ML-ND
P123525TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi D3L Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm
kapasitanssi 150µF