16SVPF270M
PanasonicPanasonic
16SVPF270M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16SVPF270M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.16SVPF270M.pdf2.16SVPF270M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
16SVPF270M: n tekniset tiedot
Osa numero 16SVPF270M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 195230 pcs Tietolomake 1.16SVPF270M.pdf2.16SVPF270M.pdf
Jännite - Rated 16V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ Low Frequency 165mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.3A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet P16480TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 22 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 270µF