20SVPF56MX
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
20SVPF56MX Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20SVPF56MX
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
3000 pcs
  • Viesti
20SVPF56MX: n tekniset tiedot
Osa numero 20SVPF56MX Valmistaja Panasonic Electronic Components
Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Tyyppi Polymer Toleranssi 56µF
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja OS-CON™, SVPF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Ripple Current - matala taajuus - Ripple Current - korkea taajuus 140mA @ 120Hz
Polarisaatio Radial, Can - SMD Pitch - Liitin 20V
Pakkaus / Case 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Muut nimet P16502TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 20SVPF56MX
Lifetime @ Temp. 30 mOhm Lead Spacing 2.8A @ 100kHz
impedanssi - Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
Laajennettu kuvaus 56µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 5000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD Sovellukset 5000 Hrs @ 105°C