20TQC22MYFD
PanasonicPanasonic
20TQC22MYFD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20TQC22MYFD
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 22UF 20V 2917
lomakkeissa: 1.20TQC22MYFD.pdf2.20TQC22MYFD.pdf3.20TQC22MYFD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
20TQC22MYFD: n tekniset tiedot
Osa numero 20TQC22MYFD Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 22UF 20V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 132405 pcs Tietolomake 1.20TQC22MYFD.pdf2.20TQC22MYFD.pdf3.20TQC22MYFD.pdf
Jännite - Rated 20V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja POSCAP™ TQC Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet 20TQC22MYFD-ND
P123529TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi D2 Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 22µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 20V 2917 (7343 Metric) 80 mOhm
kapasitanssi 22µF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
20TQC47MYF
20TQC47MYF
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
Varastossa: 21418 pcs
ladata: 20TQC47MYF.pdf
RFQ
20TQC100MYF
20TQC100MYF
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP TANT POLY 100UF 20V 2917
Varastossa: 56403 pcs
ladata: 20TQC100MYF.pdf
RFQ
20TYS9
20TYS9
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: LINE FILTER 440VAC 20A CHASS MNT