25TQC22MYFD
PanasonicPanasonic
25TQC22MYFD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25TQC22MYFD
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 22UF 25V 2917
lomakkeissa: 1.25TQC22MYFD.pdf2.25TQC22MYFD.pdf3.25TQC22MYFD.pdf4.25TQC22MYFD.pdf5.25TQC22MYFD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
25TQC22MYFD: n tekniset tiedot
Osa numero 25TQC22MYFD Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 22UF 25V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja POSCAP™ TQC Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet 25TQC22MYFD-ND
P123508TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi D2 Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 22µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 2917 (7343 Metric) 60 mOhm
kapasitanssi 22µF