2SC15090S
PanasonicPanasonic
2SC15090S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SC15090S
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus TRANS NPN 80V 0.5A TO-92L
lomakkeissa: 2SC15090S.pdf
  • Viesti
2SC15090S: n tekniset tiedot
Osa numero 2SC15090S Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS NPN 80V 0.5A TO-92L Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5892 pcs Tietolomake 2SC15090S.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 80V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 30mA, 300mA
transistori tyyppi NPN Toimittaja Device Package TO-92L-A1
Sarja - Virta - Max 750mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 Long Body
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus - Siirtyminen 120MHz Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 500mA 120MHz 750mW Through Hole TO-92L-A1
DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 185 @ 150mA, 10V Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
Nykyinen - Collector (le) (Max) 500mA