2SC441000L
PanasonicPanasonic
2SC441000L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SC441000L
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus TRANS NPN 7V 0.01A SMINI-3
lomakkeissa: 2SC441000L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
2SC441000L: n tekniset tiedot
Osa numero 2SC441000L Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS NPN 7V 0.01A SMINI-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83599 pcs Tietolomake 2SC441000L.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 7V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic -
transistori tyyppi NPN Toimittaja Device Package SMini3-G1
Sarja - Virta - Max 50mW
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SC-70, SOT-323
Muut nimet 2SC441000LCT Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 4GHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor NPN 7V 10mA 4GHz 50mW Surface Mount SMini3-G1 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 50 @ 1mA, 1V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 1µA (ICBO) Nykyinen - Collector (le) (Max) 10mA