2SC584500L
PanasonicPanasonic
2SC584500L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SC584500L
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus TRANS NPN 50V 0.1A MINI-3P
lomakkeissa: 2SC584500L.pdf
  • Viesti
2SC584500L: n tekniset tiedot
Osa numero 2SC584500L Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS NPN 50V 0.1A MINI-3P Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3557 pcs Tietolomake 2SC584500L.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA
transistori tyyppi NPN Toimittaja Device Package Mini3-G1
Sarja - Virta - Max 200mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Muut nimet 2SC584500LTR Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 100MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 100mA 100MHz 200mW Surface Mount Mini3-G1 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 2mA, 10V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 100µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 100mA