2SEPC100MZ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SEPC100MZ
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 2.5V T/H
lomakkeissa: 2SEPC100MZ.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
2SEPC100MZ: n tekniset tiedot
Osa numero 2SEPC100MZ Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 2.5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 65502 pcs Tietolomake 2SEPC100MZ.pdf
Jännite - Rated 2.5V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 209mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.18A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 2SEPC100MZ-ND
P123668
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF