2SEPC390M
PanasonicPanasonic
2SEPC390M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SEPC390M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V T/H
lomakkeissa: 2SEPC390M.pdf
  • Viesti
2SEPC390M: n tekniset tiedot
Osa numero 2SEPC390M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70877 pcs Tietolomake 2SEPC390M.pdf
Jännite - Rated 2.5V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.9A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet P16332
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 390µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2SEPC560M+TSS
2SEPC560M+TSS
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H