4SEPC560M
PanasonicPanasonic
4SEPC560M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4SEPC560M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
lomakkeissa: 4SEPC560M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
4SEPC560M: n tekniset tiedot
Osa numero 4SEPC560M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76532 pcs Tietolomake 4SEPC560M.pdf
Jännite - Rated 4V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet P16351
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 560µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4SEP470M
4SEP470M
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP ALUM POLY 470UF 20% 4V T/H
Varastossa: 71205 pcs
ladata: 4SEP470M.pdf
RFQ
4SEPC560M+TS
4SEPC560M+TS
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Varastossa: 221204 pcs
ladata: 4SEPC560M+TS.pdf
RFQ
4SEPC560MX
4SEPC560MX
ladata: 4SEPC560MX.pdf
4SEPC560MX+TSS
4SEPC560MX+TSS
ladata: 4SEPC560MX+TSS.pdf
4SEPC560MW+TSS
4SEPC560MW+TSS
ladata: 4SEPC560MW+TSS.pdf
4SEPC680M
4SEPC680M
Kuvaus: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H
ladata: 4SEPC680M.pdf
4SEPC560MW
4SEPC560MW
ladata: 4SEPC560MW.pdf
4SEP680M
4SEP680M
ladata: 4SEP680M.pdf
4SEP560M
4SEP560M