4SEPC820M
PanasonicPanasonic
4SEPC820M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4SEPC820M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
lomakkeissa: 4SEPC820M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
4SEPC820M: n tekniset tiedot
Osa numero 4SEPC820M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45766 pcs Tietolomake 4SEPC820M.pdf
Jännite - Rated 4V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 305mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet P16355
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF