4TAB100M
PanasonicPanasonic
4TAB100M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4TAB100M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 100UF 4V 1411
lomakkeissa: 4TAB100M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
4TAB100M: n tekniset tiedot
Osa numero 4TAB100M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 100UF 4V 1411 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45343 pcs Tietolomake 4TAB100M.pdf
Jännite - Rated 4V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Sarja POSCAP™ TA Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 1411 (3528 Metric)
Muut nimet PCE5092DKR Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
ominaisuudet General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 70 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm kapasitanssi 100µF