4TPE470ML
PanasonicPanasonic
4TPE470ML Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4TPE470ML
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
lomakkeissa: 4TPE470ML.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
4TPE470ML: n tekniset tiedot
Osa numero 4TPE470ML Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 470UF 4V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49411 pcs Tietolomake 4TPE470ML.pdf
Jännite - Rated 4V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja POSCAP™ TPE Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet P16216DKR Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi D3L Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm
kapasitanssi 470µF