6SEPC680M
PanasonicPanasonic
6SEPC680M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6SEPC680M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
lomakkeissa: 6SEPC680M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
6SEPC680M: n tekniset tiedot
Osa numero 6SEPC680M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37681 pcs Tietolomake 6SEPC680M.pdf
Jännite - Rated 6.3V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 332mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.64A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet P16368
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF