6TPE330MFL
PanasonicPanasonic
6TPE330MFL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6TPE330MFL
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
lomakkeissa: 1.6TPE330MFL.pdf2.6TPE330MFL.pdf3.6TPE330MFL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
6TPE330MFL: n tekniset tiedot
Osa numero 6TPE330MFL Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 114793 pcs Tietolomake 1.6TPE330MFL.pdf2.6TPE330MFL.pdf3.6TPE330MFL.pdf
Jännite - Rated 6.3V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja POSCAP™ TPE Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet P16628TR Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi D3L Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm
kapasitanssi 330µF