6TPF220M9L
PanasonicPanasonic
6TPF220M9L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6TPF220M9L
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
lomakkeissa: 6TPF220M9L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
6TPF220M9L: n tekniset tiedot
Osa numero 6TPF220M9L Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126515 pcs Tietolomake 6TPF220M9L.pdf
Jännite - Rated 6.3V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja POSCAP™ TPF Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet 6TPF220M9L-ND
P123506TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi D3L Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 9 mOhm
kapasitanssi 220µF