6TPH47MHA
PanasonicPanasonic
6TPH47MHA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6TPH47MHA
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
lomakkeissa: 6TPH47MHA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
6TPH47MHA: n tekniset tiedot
Osa numero 6TPH47MHA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 301631 pcs Tietolomake 6TPH47MHA.pdf
Jännite - Rated 6.3V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja POSCAP™ TPH Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet PCE5101TR Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi A09 Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 150 mOhm
kapasitanssi 47µF