ALE72F18
PanasonicPanasonic
ALE72F18 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALE72F18
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
lomakkeissa: ALE72F18.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
ALE72F18: n tekniset tiedot
Osa numero ALE72F18 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57089 pcs Tietolomake ALE72F18.pdf
Turn On Jännite (max) 13.5 VDC Sammuta Voltage (Min) 0.9 VDC
päättyminen Style PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) kytkentäjännite 277VAC - Max
Sarja ALE Release Time 25ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toiminta-aika 20ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Insulation - Class F
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 16A
Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Yhteydenottolomake SPST-NO (1 Form A)
Coil Voltage 18VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 1.62 kOhms Coil Virta 200 mW
Coil Current 11.1mA