ALE74F12
PanasonicPanasonic
ALE74F12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALE74F12
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
lomakkeissa: ALE74F12.pdf
  • Viesti
ALE74F12: n tekniset tiedot
Osa numero ALE74F12 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52349 pcs Tietolomake ALE74F12.pdf
Turn On Jännite (max) 9 VDC Sammuta Voltage (Min) 0.6 VDC
päättyminen Style PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) kytkentäjännite 277VAC - Max
Sarja ALE Release Time 25ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toiminta-aika 20ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Insulation - Class F
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 16A
Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Yhteydenottolomake SPST-NO (1 Form A)
Coil Voltage 12VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 720 Ohms Coil Virta 200 mW
Coil Current 16.7mA