ALE75F48
PanasonicPanasonic
ALE75F48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALE75F48
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
lomakkeissa: ALE75F48.pdf
  • Viesti
ALE75F48: n tekniset tiedot
Osa numero ALE75F48 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47469 pcs Tietolomake ALE75F48.pdf
Turn On Jännite (max) 36 VDC Sammuta Voltage (Min) 2.4 VDC
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 277VAC - Max
Sarja ALE Release Time 25ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toiminta-aika 20ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Insulation - Class F
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 16A
Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Yhteydenottolomake SPST-NO (1 Form A)
Coil Voltage 48VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 11.52 kOhms Coil Virta 200 mW
Coil Current 4.2mA