ARS30Y03
PanasonicPanasonic
ARS30Y03 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ARS30Y03
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY RF SPDT 500MA 3V
lomakkeissa: ARS30Y03.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
  • Viesti
ARS30Y03: n tekniset tiedot
Osa numero ARS30Y03 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY RF SPDT 500MA 3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13763 pcs Tietolomake ARS30Y03.pdf
Turn On Jännite (max) 2.25 VDC Sammuta Voltage (Min) 0.3 VDC
päättyminen Style Gull Wing kytkentäjännite 30VDC - Max
Sarja ARS Release Time 6ms
Pakkaus Tube Muut nimet Q5205786
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C Toiminta-aika 10ms
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Ota Arvostelu (Current) 500mA Yhteydenotto Material Gold Plating
Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C) Coil Voltage 3VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 45 Ohms
Coil Virta 200 mW Coil Current 66.7mA