ASQ10330
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASQ10330
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus SW SNAP ACT SPST-NO 100MA 20V
lomakkeissa: ASQ10330.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ASQ10330: n tekniset tiedot
Osa numero ASQ10330 Valmistaja Panasonic
Kuvaus SW SNAP ACT SPST-NO 100MA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14205 pcs Tietolomake ASQ10330.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 20V
päättyminen Style Wire Leads kytkin Toiminta Off-Mom
Sarja ASQ1 Vapauta voima -
Pretravel - Pakkaus Bulk
yliliikkeen 0.087" (2.2mm) Muut nimet 255-6478
ASQ10330-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Käyttöasento 0.330" (8.4mm)
käyttövoima 153gf Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof
ominaisuudet - Sähköinen Life 200,000 Cycles
Differential Travel - Nykyinen arvostelu 100mA (DC)