AXN150C0115S
Tuote-esittely
Osa numero: AXN150C0115S
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CONN HDR/SCKT .8MM 50POS SMD
lomakkeissa: AXN150C0115S.pdf
  • Viesti
AXN150C0115S: n tekniset tiedot
Osa numero AXN150C0115S Valmistaja Panasonic
Kuvaus CONN HDR/SCKT .8MM 50POS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5158 pcs Tietolomake AXN150C0115S.pdf
Sarja P8 Piki 0.031" (0.80mm)
Pakkaus Tube Rivien 2
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Paritetuille pinoaminen Heights 11.5mm
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.329" (8.35mm)
ominaisuudet Board Guide, Solder Retention Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position Connector Header and Socket Surface Mount Gold