AXN430C030P
Tuote-esittely
Osa numero: AXN430C030P
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER 30POS W/COVER SMD
lomakkeissa: AXN430C030P.pdf
  • Viesti
AXN430C030P: n tekniset tiedot
Osa numero AXN430C030P Valmistaja Panasonic
Kuvaus CONN HEADER 30POS W/COVER SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3597 pcs Tietolomake AXN430C030P.pdf
Sarja P8 Piki 0.031" (0.80mm)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Rivien 2
Joitakin paikkoja 30 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Paritetuille pinoaminen Heights 13mm
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.399" (10.14mm)
ominaisuudet Board Guide Yksityiskohtainen kuvaus 30 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold