AXN440C040P
Tuote-esittely
Osa numero: AXN440C040P
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER .8MM 40POS SMD
lomakkeissa: AXN440C040P.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
AXN440C040P: n tekniset tiedot
Osa numero AXN440C040P Valmistaja Panasonic
Kuvaus CONN HEADER .8MM 40POS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25647 pcs Tietolomake AXN440C040P.pdf
Sarja P8 Piki 0.031" (0.80mm)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Rivien 2
Joitakin paikkoja 40 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Paritetuille pinoaminen Heights 13mm
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.399" (10.14mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 40 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold