CB1-R-WM-12V
PanasonicPanasonic
CB1-R-WM-12V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB1-R-WM-12V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
lomakkeissa: CB1-R-WM-12V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
CB1-R-WM-12V: n tekniset tiedot
Osa numero CB1-R-WM-12V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20441 pcs Tietolomake CB1-R-WM-12V.pdf
Turn On Jännite (max) 7 VDC Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC
päättyminen Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm) kytkentäjännite 14VDC - Nom
Sarja CB Release Time 15ms
Pakkaus Bulk Muut nimet 255-3527
CB1-R-WM-12V-ND
CB1RWM12V
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toiminta-aika 15ms
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Resistor, Sealed - Fully
Ota Arvostelu (Current) 40A Yhteydenotto Material Silver Alloy, Cadmium Free
Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 89.5 Ohms
Coil Virta 1.6 W Coil Current 134mA