CB1F-R-WM-24V
PanasonicPanasonic
CB1F-R-WM-24V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB1F-R-WM-24V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
lomakkeissa: CB1F-R-WM-24V.pdf
  • Viesti
CB1F-R-WM-24V: n tekniset tiedot
Osa numero CB1F-R-WM-24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18958 pcs Tietolomake CB1F-R-WM-24V.pdf
Turn On Jännite (max) 14 VDC Sammuta Voltage (Min) 2.4 VDC
päättyminen Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm) kytkentäjännite 28VDC - Nom
Sarja CB Release Time 15ms
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toiminta-aika 15ms Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Resistor, Sealed - Flux Protection Ota Arvostelu (Current) 20A
Yhteydenotto Material Silver Alloy, Cadmium Free Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C)
Coil Voltage 24VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 287 Ohms Coil Virta 2 W
Coil Current 84.0mA