CM1F-R-12V
PanasonicPanasonic
CM1F-R-12V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CM1F-R-12V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
lomakkeissa: 1.CM1F-R-12V.pdf2.CM1F-R-12V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
CM1F-R-12V: n tekniset tiedot
Osa numero CM1F-R-12V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24733 pcs Tietolomake 1.CM1F-R-12V.pdf2.CM1F-R-12V.pdf
Turn On Jännite (max) 7 VDC Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC
päättyminen Style Plug In kytkentäjännite 14VDC - Nom
Sarja CM Release Time 10ms
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toiminta-aika 10ms Asennustyyppi Socketable
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Resistor, Sealed - Flux Protection Ota Arvostelu (Current) 35A
Yhteydenotto Material Silver Alloy, Cadmium Free Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C)
Coil Voltage 12VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 96 Ohms Coil Virta 1.7 W
Coil Current 125mA