DSA2001S0L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DSA2001S0L
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus TRANS PNP 50V 0.1A MINI3
lomakkeissa: DSA2001S0L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
DSA2001S0L: n tekniset tiedot
Osa numero DSA2001S0L Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PNP 50V 0.1A MINI3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1871305 pcs Tietolomake DSA2001S0L.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 10mA, 100mA
transistori tyyppi PNP Toimittaja Device Package Mini3-G3-B
Sarja - Virta - Max 200mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Muut nimet DSA2001S0L-ND
DSA2001S0LTR
Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 150MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor PNP 50V 100mA 150MHz 200mW Surface Mount Mini3-G3-B DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 290 @ 2mA, 10V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 100µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 100mA