DSC2002S0L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DSC2002S0L
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus TRANS NPN 50V 0.5A MINI3
lomakkeissa: DSC2002S0L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
DSC2002S0L: n tekniset tiedot
Osa numero DSC2002S0L Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS NPN 50V 0.5A MINI3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 175798 pcs Tietolomake DSC2002S0L.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 30mA, 300mA
transistori tyyppi NPN Toimittaja Device Package Mini3-G3-B-B
Sarja - Virta - Max 200mW
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Muut nimet DSC2002S0LCT Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 160MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 500mA 160MHz 200mW Surface Mount Mini3-G3-B-B DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 170 @ 150mA, 10V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO) Nykyinen - Collector (le) (Max) 500mA