DSC5C01R0L
PanasonicPanasonic
DSC5C01R0L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DSC5C01R0L
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus TRANS NPN 100V 0.02A SMINI3
lomakkeissa: DSC5C01R0L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
DSC5C01R0L: n tekniset tiedot
Osa numero DSC5C01R0L Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS NPN 100V 0.02A SMINI3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 190607 pcs Tietolomake DSC5C01R0L.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 100V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 200mV @ 1mA, 10mA
transistori tyyppi NPN Toimittaja Device Package SMini3-F2-B
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case SC-85
Muut nimet DSC5C01R0LDKR Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 140MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 20mA 140MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2-B DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 400 @ 2mA, 10V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 1µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 20mA