DSP2A-DC12V-R
PanasonicPanasonic
DSP2A-DC12V-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DSP2A-DC12V-R
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
lomakkeissa: DSP2A-DC12V-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
DSP2A-DC12V-R: n tekniset tiedot
Osa numero DSP2A-DC12V-R Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11618 pcs Tietolomake DSP2A-DC12V-R.pdf
Turn On Jännite (max) 9.6 VDC Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max
Sarja DSP Release Time 5ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Bulk
Muut nimet 255-3723
DSP2A-12V-R
DSP2A-12V-R-ND
DSP2A-DC12V-R-ND
DSP2ADC12VR
Käyttölämpötila -40°C ~ 60°C
Toiminta-aika 10ms Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Sealed - Fully Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 5A Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Yhteydenottolomake DPST-NO (2 Form A) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 480 Ohms
Coil Virta 300 mW Coil Current 25.0mA