DZ2S033M0L
PanasonicPanasonic
DZ2S033M0L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DZ2S033M0L
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 3.3V 150MW SSMINI2
lomakkeissa: DZ2S033M0L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
DZ2S033M0L: n tekniset tiedot
Osa numero DZ2S033M0L Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ZENER 3.3V 150MW SSMINI2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 388745 pcs Tietolomake DZ2S033M0L.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 10mA
Toleranssi ±2.5% Toimittaja Device Package SSMini2-F5-B
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case SC-79, SOD-523
Muut nimet DZ2S033M0LDKR Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 130 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 3.3V 150mW ±2.5% Surface Mount SSMini2-F5-B Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 20µA @ 1V