ECA-2AM2R2
PanasonicPanasonic
ECA-2AM2R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECA-2AM2R2
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.ECA-2AM2R2.pdf2.ECA-2AM2R2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ECA-2AM2R2: n tekniset tiedot
Osa numero ECA-2AM2R2 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 454265 pcs Tietolomake 1.ECA-2AM2R2.pdf2.ECA-2AM2R2.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja M Ripple Current @ High Frequency 51mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet ECA2AM2R2
P5306
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 2.2µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ECA-2AM220I
ECA-2AM220I
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 1800196 pcs
ladata: ECA-2AM220I.pdf
RFQ
ECA-2AM331
ECA-2AM331
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 92316 pcs
ladata: ECA-2AM331.pdf
RFQ
ECA-2AM2R2I
ECA-2AM2R2I
ladata: ECA-2AM2R2I.pdf
ECA-2AM220B
ECA-2AM220B
ladata: ECA-2AM220B.pdf
ECA-2AM2R2B
ECA-2AM2R2B