ECA-2CM331
PanasonicPanasonic
ECA-2CM331 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECA-2CM331
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.ECA-2CM331.pdf2.ECA-2CM331.pdf3.ECA-2CM331.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ECA-2CM331: n tekniset tiedot
Osa numero ECA-2CM331 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35669 pcs Tietolomake 1.ECA-2CM331.pdf2.ECA-2CM331.pdf3.ECA-2CM331.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja M Ripple Current @ Low Frequency 1.09A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.853A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet ECA2CM331
P5328
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF