ECA-2DM100
PanasonicPanasonic
ECA-2DM100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECA-2DM100
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.ECA-2DM100.pdf2.ECA-2DM100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1600 pcs
  • Viesti
ECA-2DM100: n tekniset tiedot
Osa numero ECA-2DM100 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 638278 pcs Tietolomake 1.ECA-2DM100.pdf2.ECA-2DM100.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja M Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet ECA2DM100
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 10µF