ECA-2WM2R2
PanasonicPanasonic
ECA-2WM2R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECA-2WM2R2
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.ECA-2WM2R2.pdf2.ECA-2WM2R2.pdf3.ECA-2WM2R2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ECA-2WM2R2: n tekniset tiedot
Osa numero ECA-2WM2R2 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 228189 pcs Tietolomake 1.ECA-2WM2R2.pdf2.ECA-2WM2R2.pdf3.ECA-2WM2R2.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja M Ripple Current @ Low Frequency 44mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 74.8mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet ECA2WM2R2
P5341
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 2.2µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ECA-2WM4R7
ECA-2WM4R7
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Varastossa: 160472 pcs
ladata: ECA-2WM4R7.pdf
RFQ
ECA-2WM010BJ
ECA-2WM010BJ
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
Varastossa: 806287 pcs
ladata: ECA-2WM010BJ.pdf
RFQ
ECA-2WM2R2B
ECA-2WM2R2B
Kuvaus: CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL