ECH-S1682JZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1682JZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECH-S1682JZ
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 6800PF 5% 100VDC RADIAL
lomakkeissa: ECH-S1682JZ.pdf
  • Viesti
ECH-S1682JZ: n tekniset tiedot
Osa numero ECH-S1682JZ Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 6800PF 5% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3904 pcs Tietolomake ECH-S1682JZ.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm) Sarja ECHS(Z)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECHS1682JZ
PS1682J
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.346" (8.80mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyphenylene Sulfide (PPS)
Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial kapasitanssi 6800pF