ECH-U1223GC9
PanasonicPanasonic
ECH-U1223GC9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECH-U1223GC9
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.022UF 2% 100VDC 1913
lomakkeissa: ECH-U1223GC9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
ECH-U1223GC9: n tekniset tiedot
Osa numero ECH-U1223GC9 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.022UF 2% 100VDC 1913 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 225932 pcs Tietolomake ECH-U1223GC9.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±2% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Sarja ECH-U(C)
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1913 (4833 Metric) Muut nimet ECHU1223GC9
PCF1498TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.102" (2.60mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.022µF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) kapasitanssi 0.022µF