ECH-U1C183JB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1C183JB5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECH-U1C183JB5
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.018UF 5% 16VDC 1206
lomakkeissa: ECH-U1C183JB5.pdf
RoHs-tila Pyydä varastotarkastusta / pyydä varastotarkastusta
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ECH-U1C183JB5: n tekniset tiedot
Osa numero ECH-U1C183JB5 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.018UF 5% 16VDC 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Pyydä varastotarkastusta / pyydä varastotarkastusta
Saatavana oleva määrä 120497 pcs Tietolomake ECH-U1C183JB5.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja ECH-U(B)
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet ECH-U1C183JB
ECHU1C183JB
PCF1079CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Request inventory verification / Request inventory verification Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.018µF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 0.018µF